Aktualności

Kętrzyński 1945 – ciasta o domowym charakterze

Domowe ciasto to pomysł na smaczny deser dla domowników i gości. Ciasta w proszku marki Kętrzyński 1945 to doskonały sposób, aby szybko i łatwo, z dodatkiem kilku składników przygotować wyjątkowe wypieki o domowym charakterze.

Historia marki Kętrzyński sięgają 1945 roku i rozpoczęła się od produkcji kawy. W 1962 roku w Kętrzynie powstała majonezownia oraz marka Majonez Kętrzyński. Od tego czasu firma rozwijała się, doskonaliła procesy produkcyjne oraz rozszerzała zaplecze produkcyjne. Obecnie pod marką Kętrzyński 1945 znajdziemy nie tylko słynne majonezy – to również musztardy oraz seria ciast w proszku.

Smaczne, proste w przygotowania ciasta w proszku – na te produkty marki Kętrzyński 1945 postawiła hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie. Pierwszym produktem z tej linii był Piernik Kętrzyński, czyli korzenne, aromatyczne ciasto, dostępne w opakowaniach o różnej pojemności – 500 gramów oraz w wersji XXL, czyli 750 gramów. Piernik Kętrzyński przywołuje skojarzenia przede wszystkim ze Świętami Bożego Narodzenia, ale to tradycyjne ciasto może towarzyszyć nam przez cały rok. Piernik Kętrzyński świetnie smakuje z dodatkiem bakalii oraz czekolady.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie pojawiły się także inne ciasta w proszku marki Kętrzyński 1945. Kruche ciasto to produkt uniwersalny, który można wykorzystać jako bazę do przygotowania szarlotki, sernika, makowca, tarty owocowej, ciast z owocami oraz innych domowych wypieków. Kolejny wyjątkowy produkt to Karpatka z kremem. Karpatka z kremem to ciasto, które jest wyzwaniem nawet dla doświadczonych cukierników-amatorów. Ciasto w proszku marki Kętrzyński 1945 Karpatka z kremem umożliwi łatwe i szybkie przygotowanie deseru każdemu, także osobom zapracowanym, które rzadko samodzielnie robią wypieki. W klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych wspaniale wpisuje się Babka Cytrynowa. Tradycyjne ciasto można podawać na różne sposoby, na przykład z dodatkiem bakalii i cytrynowego lukru. Babka Cytrynowa marki Kętrzyński 1945 sprawdzi się o każdej porze roku, nie tylko na Wielkanoc!

Ciasta w proszku marki Kętrzyński 1945 dostępne w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie mają odświeżoną szatę graficzną z nowym logo. To produkty, które wpisują się w nowoczesny styl życia. Zapraszamy do sprawdzenia gamy wyrobów marki Kętrzyński 1945 dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Dodaj komentarz