Aktualności

Piskorek bez glutenu

Bezglutenowe chleby, bułki i muffinki – Piskorek wprowadził do swojej ofert pieczywo bez glutenu, prosto ze swojej bezglutenowej piekarni.

Piskorek to firma rodzinna o długich tradycjach, producent żuru, barszczu, chrzanu i przetworów warzywnych. Piskorek to również piekarnia, która od pokoleń działa w Nowej Wsi – pieczywo i słodkie wypieki powstają w niej na bazie wysokiej jakości składników, według sprawdzonych, tradycyjnych receptur. W ofercie producenta pojawiły się nowe produkty – pieczywo bez glutenu z bezglutenowej piekarni Piskorek.

Piskorek w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępna jest „tradycyjna” oferta firmy Piskorek – barszcz biały na zakwasie, żur na zakwasie, barszcz czerwony kiszony, warzywne przetwory i słynny chrzan naturalny. W ostatnim czasie w ABE Dystrybucja pojawiły się nowości – owocowe syropy w 100% z owoców. Produkty marki Piskorek łączą w sobie tradycję i nowoczesne podejście.

Pieczywo bezglutenowe Piskorek w ABE Dystrybucja

Piskorek przygotował ofertę produktów bez glutenu dla osób chorych na celiakię i na diecie bezglutenowej. Pieczywo Piskorek jest wytwarzane w piekarni bezglutenowej spełniającej normy BRC GLOBAL STANDARDS AOECS Gluten Free Foods i zostało zbadane pod kątem obecności glutenu w certyfikowanym laboratorium.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są bezglutenowe chleby Piskorek – chleb jasny, wieloziarnisty i z pestkami dyni, w postaci pokrojonych bochenków – a także bułki bez glutenu – bułki wieloziarniste i z siemieniem lnianym. Ofertę bezglutenowych produktów Piskorek w hurtowni ABE Dystrybucja uzupełniają bezglutenowe muffiny z kawałkami czekolady.

Bezglutenowe pieczywo z piekarni Piskorek to nowa jakość wśród produktów bez glutenu – warto spróbować!

Pieczywo bezglutenowe, tradycyjne zupy, syropy 100% owocowe i inne produkty polskiej marki Piskorek – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.