Aktualności

Kombutcha Karate i Mate Moc – więcej energii, zdrowia i orzeźwienia

Kombucha Karate i Mate Moc to nowa jakość na rynku napojów ekologicznych. Wyróżniają je skład i metody produkcji, dzięki którym Kombucha Karate i Mate Moc mają wyjątkowy smak i właściwości. 

Charsznickie Pola Natury to polski producent żywności ekologicznej. 100% naturalnych składników to gwarancja niepowtarzalnego smaku, zapach oraz wartości produktów tej marki. Produkcja oparta jest na tradycyjnych recepturach i metodach. Produkty firmy Charsznickie Pola Natury powstają z wysokiej jakości składników, bez sztucznych, zbędnych dodatków. Napoje ekologiczne Kombucha Karate i Mate Moc to nowości w ofercie polskiego producenta – pełne naturalnego smaku i energii!

– Chcieliśmy stworzyć coś nowego – coś co jest zdrowe, pyszne i inne niż to, co jest obecnie dostępne na rynku – mówi Małgorzata Gut, dyrektor ds. rozwoju rynku Charsznickie Pola Natury. Tak powstały napoje ekologiczne Kombucha Karate oraz Mate Moc, dostępne w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Kombucha Karate to ekologiczny napój na bazie herbaty i grzybka japońskiego. Kombucha, czyli grzybek herbaciany, od wieków jest wykorzystywana do przygotowaniu napoju o wyjątkowych właściwościach. Napoje Kombucha Karate powstają ze specjalnie wybranych herbat. Do zaparzonego naparu dodaje się grzybek herbaciany, a po procesie fermentacji do napoju trafiają soki owocowe i ziołowe. Naturalnie gazowane napoje ekologiczne Kombucha Karate dostępne są w hurtowni ABE Dystrybucja w czterech smakach – SUGURI z sokiem z czerwonej porzeczki i jabłek, GURĒPU z sokiem winogron, KURASHIKKU z dodatkiem naparu z pokrzywy oraz RUBĀBU z sokiem z rabarbaru i jabłek.

Głównym składnikiem napojów Mate Moc jest napar z ziela Yerba Mate. Ostrokrzew paragwajski jest znany jako źródło naturalnej energii. Ekologiczne napoje Mate Moc orzeźwiają i pobudzają, a dodatek soków dodaje im smaku i charakteru. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja znalazły się cztery nowości – Clasica z sokiem z czerwonej porzeczki i sokiem jabłkowym, Mentha&Boldo z sokiem z agrestu i sokiem jabłkowym, Katuava z sokiem jabłkowym oraz Yerba Sobor Citrus z sokiem jabłkowym.

Zapraszamy po więcej informacji o ekologicznych napojach Kombucha Karate oraz Mate Moc dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zarejestruj się na platformie B2B lub zrób zakupy w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz