Aktualności

Moreso – więcej niż smak

Smaczne, zdrowe i naturalne – to wyjątkowe połączenie znajdziemy w produktach Moreso. Zapraszamy do niezwykłego świata bakalii.

Moreso to polski producent bakalii, który oferuje szeroki wybór produktów – tradycyjnych i innowacyjnych. Zdobywane przez lata doświadczenie i wiedza, w połączeniu z nowoczesną technologią, oraz autorskie receptury to gwarancja wysokiej jakości, bezpieczeństwa i doskonałego smaku. Inspiracją dla produktów Moreso są najnowsze trendy, a przede wszystkim natura i jej bogactwo.

Produkty Moreso wzbogaciły ofertę hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Wśród nowości znalazły się tradycyjne bakalie i mieszanki, oryginalne słodkie i słone przekąski, superfoods oraz mielone orzechy.

Daktyle suszone, Mak niebieski, Mieszanka studencka, Migdały naturalne, Morele suszone, Orzechy włoskie, Pestki dyni bez łupiny, Rodzynki sułtańskie, Śliwki suszone, Kokos wiórki oraz Żurawina suszona zapakowane są w wygodne opakowania ze specjalnym zamknięciem, które pozwala zachować ich świeżość na dłużej. Czarnuszka, Jagody goji i Nasiona chia to nowe produkty w portfolio znanych i cenionych superfoods. Ciekawą propozycją są Mak niebieski mielony, Orzechy laskowe tarte, Migdały tarte, Orzechy włoskie tarte oraz Mieszanka ziaren do pieczenia chleba – produkty doskonałe do domowych wypieków.

Moreso wyróżnia duży wybór oryginalnych przekąsek, które powstają według autorskich pomysłów. Chipsy z bobu o smaku barbecue, Chipsy z bobu o smaku miodu i musztardy, Kukurydza chrupiąca o smaku barbecue, Kukurydza chrupiąca z solą morską, Orzeszki ziemne o smaku barbecue oraz Orzeszki ziemne o smaku zielonej cebulki to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, słonych przekąsek. Miłośnicy chrupania mogą sięgnąć również po klasyczne Orzeszki ziemne prażone – w wersji z solą i bez soli oraz w małym i większym opakowaniu. Wśród produktów Moreso znajdziemy też słodkie przekąski – Jack Fruit suszony, Pestki dyni prażone w mlecznej czekoladzie oraz Pestki dyni prażone w ciemnej czekoladzie.

Zapraszamy po więcej informacji o produktach Moreso dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zarejestruj się na platformie B2B lub zrób zakupy w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz