Aktualności

Kosmetyki Asta C+ z Laboratorium AVA – odkryj nowe możliwości!

Seria Asta C+ to innowacyjne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry dojrzałej. Unikalnym składnikiem kosmetyków, które stworzyło Laboratorium Kosmetyczne AVA, jest najsilniejszy przeciwutleniacz w przyrodzie.

Polskie Laboratorium Kosmetyczne AVA w nowej serii kosmetyków Asta C+ wykorzystała siłę naturalnego, bardzo silnego przeciwutleniacza. Astaksantyna jest czasem zwana „królową karotenoidów”. To czerwony barwnik, obecny między innymi w piórach flamingów oraz skorupkach homarów i krewetek. Najwięcej astaksantyny znajduje się w mikroaldze Haematococcus pluviali. Przecwiutleniacz można wytworzyć w syntetycznej formie, ale pozyskiwany w naturalny sposób ma najsilniejsze działanie antyoksydacyjne. Astaksantyna działa bardziej intensywnie niż beta-karoten i likopen, jest około 6 tysięcy razy bardziej skuteczna niż witamina C, niż koenzym Q10 – 800 razy, a niż witamina E – 550 razy.

Astaksantyna wykazuje odmładzające działanie na skórę – zmniejsza zmarszczki oraz przebarwienia, a także nawilża i nadaje jej elastyczność. Tworzy barierę, która chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak wolne rodniki, promieniowanie UV oraz inne uszkodzenia. Naturalny przeciwutleniacz z łatwością przenika warstwę rogowa naskórka, wspierając jego odnowę i wzmacniając funkcje ochronne. Astaksantyna chroni skórę przed utrata wody oraz pobudza ją do wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra wygląda zdrowiej i młodziej.

Seria Asta C+ to linia innowacyjnych produktów, które w składzie zawierają astaksantynę oraz stabilną witaminę C. W serii kosmetyków Asta C+ Laboratorium Kosmetycznego Ava znalazły się Krem do twarzy na dzień Natychmiastowy lifting, Krem do twarzy na noc Intensywne wygładzenie, Krem pod oczy Skuteczna regeneracja oraz Serum do twarzy Komórkowe odmłodzenie. Kosmetyki o bogatej recepturze powstały z myślą o potrzebach skóry dojrzałej. W hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie dostępna jest cała seria kosmetyków z linii Asta C+. W styczniu 2019 roku produkty Asta C+ w badaniu konsumenckim zdobyły brązowy medal w kategorii Kosmetyczna Innowacja.

Zapraszamy do poznania nowych kosmetyków Asta C+. W hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie dostępne są także inne produkty stworzone przez polskie Laboratorium Kosmetyczne Ava.

Dodaj komentarz