Aktualności

Krupiec – miód z Małopolski

Tradycja i jakość, a także pasja do pszczół i dobrego miodu – Krupiec to firma, która powstała z rodzinnej pasieki, dzięki przekazywanej od pokoleń pszczelarskiej tradycji. Wysokiej jakości miody pszczele Krupiec pochodzą z czystych rejonów Małopolski.

Krupiec to skrystalizowana postać miodu. To również marka miodów pszczelich „Made in Małopolska”. Rodzinna pasieka rozwija się już od kilku pokoleń, staje się większa i bardziej nowoczesna. Bez zmian pozostaje podejście właścicieli pasieki, aby dostarczać klientom wysokiej jakości, pełne smaku miody. Duży wybór produktów Krupiec można znaleźć w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Marka Krupiec to przede wszystkim miody klasyczne – miód akacjowy, miód gryczany, miód leśny, miód lipowy, miód spadziowy i miód wielokwiatowy. Produkty Krupiec to prawdziwe miody, które cechują się głębią smaku i aromatu. Mają naturalną barwę i są pełne składników odżywczych, dzięki czemu służą zdrowiu i urodzie. Produkty Krupiec ulegają krystalizacji – ten naturalny proces to znak, że mamy do czynienia z prawdziwym miodem. Miody Krupiec dostępne są w szklanych słoikach w dwóch pojemnościach – 400 ml oraz 1,1 kg. Każdy słoik ozdobiony jest kawałkiem jutowego materiału, który pochodzi z odzysku – w ten sposób firma wciela w życie ideę #zerowaste. Miód lipowy Krupiec został w tym roku wyróżniony w konkursie „Made in Małopolska” jako najsmaczniejszy produkt.

Ciekawą propozycją firmy Krupiec są fantazje miodowe, czyli kremowany miód wielokwiatowy w wersji klasycznej i dodatkami – czarną porzeczką, miętą, orzechem włoskim, pyłkiem pszczelim i truskawką. Unikalne kompozycje smakowe, bez sztucznych dodatków docenią nawet wyrafinowani smakosze. Oryginalne miody kremowane Krupiec także trafiły do oferty hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Miody Krupiec to wyroby o naturalnym smaku i walorach. To dobra alternatywa dla cukru i sztucznych słodzików, pełna składników odżywczych. Po miody warto sięgać o każdej porze roku, a szczególnie w okresach obniżonej odporności. Każdy gatunek miodu ma nieco inny skład i zastosowanie – zapraszamy do sprawdzenia, jakie cenne właściwości mają do zaoferowania polskie miody Krupiec!

Dodaj komentarz