Aktualności

Makarony Sanletti – smacznie od serca

Makaron to podstawa wielu smacznych dań. Sanletti to polska marka wysokiej jakości makaronów dla osób na diecie bezglutenowej.

Makarony Sanletti to nowa jakość na rynku produktów bezglutenowych. Produkty są dedykowane osobom, które stosują dietę bez glutenu i nie chcą rezygnować z ulubionych potraw z makaronem w roli głównej. Sanletti to makarony, w których składzie znajduje się tylko mąka kukurydziana, która jest naturalnie bezglutenowa. Makarony Sanletii nie zawierają żadnych alergenów oraz są bezpieczne dla osób na diecie bezglutenowej. 

Makarony Sanletti – produkty bez glutenu w ABE Dystrybucja

Makarony Sanletti to propozycja dla osób, które stosują dietę bez glutenu, a przy tym chcą jeść smacznie i zdrowo. Bezglutenowe makarony Sanletti to podstawa szybkich i smacznych dań, wolnych od alergenów. W swojej działalności marka kieruje się mottem „Codziennie, od serca!”

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są bezglutenowe makarony Sanletti w czterech popularnych kształtach – spaghetti, fusilli (świderki), penne (pióra) oraz pipette (kolanka). Każdy z rodzajów makaronów sprawdzi się w wielu przepisach. Makarony Sanletti nie zawierają glutenu, nie mają też w składzie jajek i pszenicy oraz innych ulepszaczy. Wyjątkowy charakter bezglutenowych produktów Sanletti podkreśla elegancki, nowoczesny design opakowań. Starannie zaprojektowane etykiety przyciągają wzrok, a ich szata graficzna pokazuje, że mamy do czynienia z produktami wysokiej jakości.

Bezglutenowe makarony Sanletti wyjątkowy smak i wysoka jakość są dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.