Aktualności

Meksykańska fiesta od Develey

Przekąski w meksykańskim stylu – chipsy nachos i pikantne salsy Develey to propozycja dla miłośników kuchni świata na każdą okazję!

Develey to międzynarodowa firma,  kilka różnych marek reprezentujących szeroki przekrój produktów kuchni z całego świata. Włoskie marki Mutti, Rummo, Del Monte, oliwki Excelencia, oliwy Costa d’Oroorientalne sosy Kikkoman, sosy TABASCO®, tortille Funtastic oraz węgierskie pasty Univer, a także produkty pod marką własną Develey – ketchupy, musztardy, sosy oraz przetwory, przyciągają różnorodnością, wysoką jakością i dobrą ceną. Bogaty wybór wyrobów Develey jest dostępny w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja, a do oferty regularnie trafiają atrakcyjne nowości.

Develey – tradycja, jakość, smak 

Historia firmy Develey zaczyna się w 1846 roku, kiedy Johann Conrad Develey w Monachium w Niemczech założył niewielką wytwórnię musztardy. Jego wyroby z czasem zyskały uznanie wśród smakoszy, również na międzynarodowych targach i królewskim dworze. Od ponad 170 lat firma Develey rozwija swoją działalność, w oparciu o tradycyjne, lokalne receptury oraz innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie. W ten sposób, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, powstają produkty o wyśmienitym, oryginalnym smaku. Firma Develey prowadzi działania dla dobra środowiska naturalnego oraz rozszerza swoje portfolio o produkty bezglutenowe, wegańskie i wegetariańskie.

Nowości Develey w ABE Dystrybucja – w kierunku Meksyku

Nowości o meksykańskim charakterze marki Develey zagościły w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Chrupiące Nachos tortilla chips Funtastic oraz salsy – Mexicano i Jalapeno Develey to sposób na oryginalną, słoną przekąskę dla wielbicieli Meksyku oraz wyrazistych smaków. Nachos i salsy Develey doskonale wpiszą się w klimat trwającego karnawału i nawet małe spotkanie w gronie najbliższych zamienią w pełną smaków i kolorów meksykańską fiestę!

Zapraszamy do sprawdzenia szerokiej oferty produktów Develey i pozostałych marek firmy w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz