Aktualności

Zdrowie i energia z BioLife

Naturalne, jak najmniej przetworzone produkty to podstawa zdrowej diety. Ekologiczne wyroby BioLife są wsparciem dla szeroko rozumianego zdrowego trybu życia.

BioLife to polska firma, która powstała w 2013 roku. Jej celem od początku była produkcja ekologicznej, zdrowej żywności wysokiej jakości, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Oferta BioLife to w tym momencie szeroki wybór naturalnych, ekologicznych produktów, takich jak między innymi płatki zbożowe i musli, kasze, mąki i inne produkty zbożowe, nasiona, pestki, rośliny strączkowe suszone owoce i warzywa, orzechy, przyprawy oraz produkty słodzące. Szeroki asortyment produktów BioLife jest dostępny w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Wartościowe i pożywne makarony pełnoziarniste

Makaron to podstawowy produkt w każdej kuchni, który daje wiele możliwości i sprawdza się w różnych przepisach. Ekologiczne, pełnoziarniste makarony BioLife są alternatywą dla tradycyjnych, pszennych i jajecznych past. Nowe makarony BioLife powstają na bazie podlaskich mąk ekologicznych z pełnego przemiału, bez dodatku jajek. Dzięki pełnemu ziarnu, makarony BioLife są bardzo pożywne oraz bogate w składniki mineralne i witaminy. Pełnoziarniste makarony BioLife są wartościowym zamiennikiem makaronu pszennego.

Nowe propozycje od BioLife to makaron orkiszowy i żytni, każdy z nich możliwy do zakupu w 3 kształtach – popularne rurki i świderki oraz oryginalne karbowane wstążki. Ekologiczne pełnoziarniste makarony żytnie i orkiszowe BioLife mają oryginalny smak i ciekawy kolor. To świetna propozycja dla smakoszy oraz każdego, kto szuka wartościowych produktów, będących wsparciem zdrowego i aktywnego stylu życia.

Nowości BioLife w hurtowni ABE Dystrybucja

Inne warte uwagi nowości BioLife, pod marką NaturalLife, to Stewia 10 razy słodsza – niemal bezkaloryczny, bardzo wydajny słodzik z dodatkiem glikozydów stewiolowych. Słodzik ze stewią z powodzeniem zastąpi cukier, który dodajemy do napojów, przetworów, wypieków i innych deserów. Na okres zimowy polecamy również suplement diety Witamina C, czyli kwas L-askorbinowy, który może stanowić wsparcie organizmu w okresach obniżonej odporności oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

Zapraszamy do sprawdzenia szerokiego asortymentu ekologicznych produktów BioLife  w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz