Aktualności

Złoty słoń z Cejlonu, czyli wyjątkowe herbaty Battler

Herbata Battler pochodzi z Cejlonu, krainy słynnej z herbacianych upraw. Słynny złoty słoń na pudełko to symbol herbaty o wyjątkowych walorach i wysokiej jakości.

Battler to marka stworzona przez miłośników i znawców herbaty. Mieszanki Battler powstają z wysokiej jakości herbacianych listków, rosnących na cejlońskich plantacjach, z ogrodów, które które przestrzegają dobrych praktyk rolniczych i produkcyjnych. Herbaty Battler wyróżniają pięknie zaprojektowane, kolorowe opakowania ze złotym słoniem. Na pudełkach herbaty Battler widnieje symbol cejlońskiego lwa, który świadczy o jej autentyczności.

Herbata Battler w hurtowni ABE Dystrybucja

Herbaty Battler uzupełniły bogaty asortyment herbat w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. To nowe herbaty liściaste – czarna herbata Black Star, Earl Grey, Lemon Peel z aromatem cytryny i skórką z cytryny oraz zielona herbata Green Star – produkty, które docenią miłośnicy dobrej herbaty.

Cejlońskie herbaty Battler dostępne są też w formie torebek – czarna herbata Black Star, Earl Grey, Strawberry & cream o smaku truskawkowym i śmietankowym, Lemon Peel z aromatem cytryny i skórką z cytryny oraz zielona herbata Green Star. Warte uwagi są dwie herbaty ekspresowe – czarna Black Star i zielona Green Star w pięknych, dekoracyjnych tubach, w których zmieści się więcej torebek.

Herbaty marki Battler przyciągają wzrok na półce i doskonale sprawdzą się jako elegancki, atrakcyjny upominek na różne okazje. Dobra herbata jest zawsze dobrym prezentem – produkty Battler wyróżniają się designem, a kolorowe, bogato zdobione opakowania to gotowy upominek dla wielbicieli dobrej herbaty.

Wysokiej jakości cejlońskie herbaty Battler dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.