Aktualności

Napoje aloesowe, Yerba Mate i naturalne lemoniady – nowości w ABE Dystrybucja

Naturalne i smaczne – takie są nowe napoje, które wzbogaciły ofertę ABE Dystrybucja. To zdrowsza alternatywa dla sklepowych napojów. Trend na oryginalne, smaczne, a przy tym zdrowe napoje jest coraz mocniejszy!

Dobre napoje to nie tylko zamiennik popularnych napojów, ale również wody – dla osób, które chcą wypić coś zdrowego, a przy tym smacznego. Napoje aloesowe OKF, napoje z ekstraktem Yerba Mate oraz naturalne lemoniady Moon Brothers to odpowiedź na rosnącą modę na oryginalne napoje.

Orientalne sekrety – napoje z aloesem OKF w ABE Dystrybucja

Overseas Korean Food, czyli OKF, to marka koreańskiej firmy Oriental Secret. Napoje aloesowe tego producenta należą do najpopularniejszych produktów tego typu na świecie – napoje z aloesem OKF można kupić w ponad 100 krajach na świecie!

Napoje z aloesem OKF łączą w sobie właściwości tej cennej rośliny z wyjątkowym smakiem, dzięki czemu czemu są wartościowym zamiennikiem gazowanych napojów, pełnych dodatków składników, ale również bezsmakowej wody. W hurtowni ABE Dystrybucja pojawiły się napoje aloesowe w butelkach o pojemnościach 500 ml oraz 1,5 litra – propozycje z serii Farmer’s Aloe Vera oraz Aloe Vera King to napoje o smaku klasycznym i mango. Ciekawym produktem jest napój aloesowy Aloe Vera King Sugar Free bez cukru, czyli napój z aloesem bez kalorii, słodzony sukralozą.

Naturalnie energetyczne napoje Bombilla

Bombilla to specjalna rurka do picia Yerba Mate. To także nowy, polski napój z dodatkiem ekstraktu Yerba Mate. Dodatek ziela ostrokrzewu paragwajskiego to dawka naturalnej kofeiny. Słodycz i smak napojów Bombilla to zasługa owoców – nie zawierają dodatku cukru. Skład jest w 100% naturalny. Napoje Bombilla są lekko gazowane, rześkie, doskonałe do posiłu i picia w towarzystwie. W hurtowni ABE Dystrybucja dostępne są napoje Bombilla w wersji klasycznej, Yellow (mirabelka) oraz Red (acai – granat – żurawina), w szklanych, przyjaznych dla środowiska butelkach.

Soczyste, kolorowe, polskie napoje Moon Brothers w ABE Dystrybucja

Moon Brother to świeża polska marka na rynku. Lekko gazowane i naturalnie soczyste lemoniady bez konserwantów i sztucznych barwników świetnie odnajdą się w lokalach gastronomicznych, sklepach ze zdrową żywnością i nie tylko! Napoje Moon Brother wyróżnia design etykiet, dobry skład i pyszny smak – w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są 3 warianty smakowe produktu – arbuz z miętą, melon oraz kola (z dodatkiem kofeiny).

Smaczne, orzeźwiające, w zgodzie z naturą – napoje z aloesem OKF oraz polskie marki – napoje z Yerba Mate Bombilla oraz soczyste lemoniady Moon Brothers dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.