Aktualności

Tak smakuje herbata – Teekanne

Sekretem wyśmienitej herbaty są dobre składniki, ale też pasja i doświadczenie włożone w jej stworzenie. Wszystkotto znajdziemy w produktach marki Teekanne.

Teekanne to międzynarodowa firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji herbaty. Marka obecna jest na rynku pod ponad 130 lat – od rodzinnej firmy rozwinęła się do pozycji jednego z czołowych dostawców herbaty na świecie. Teekanne ma bogaty wkład w historię picia herbaty. Wynalazek dwukomorowej torebki, którą w 1949 roku wprowadziła firma była prawdziwą rewolucją!

Herbaty Teekanne tworzone są przez zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują nad nowymi, oryginalnymi produktami, które trafią w gusta miłośników herbaty na całym świecie. Jednym z fundamentów działalności Teekanne od samego początku jest zrównoważony rozwój, rozumiany jako troska o środowisko naturalne i społeczeństwo.

Oferta herbat Teekanne w hurtowni ABE Dystrybucja

W asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępny jest szeroki wybór ekspresowych herbat marki Teekanne. Wśród nich znajdują się czarne herbaty i klasyczne herbaciane kompozycje, zielone i białe herbaty, owocowe i ziołowe herbatki oraz Rooibos. Produkty Teekanne to herbaty jednoskładnikowe, ale również unikalne herbaciane kompozycje, które wpisują się w różne pory roku, preferencje smakowe i okazje. Oferta herbat Teekanne w ABE Dystrybucja jest bardzo różnorodna.

Nowości Teekanne w ABE Dystrybucja

Jesień to doskonała okazja do uzupełnienia portfolio herbat. W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się więc nowe produkty z asortymentu Teekanne – herbatka owocowa z serii Świat owoców Czarna porzeczka i cytryna oraz herbatka ziołowa Szałwia.

Na szczególna uwagę zasługują zestawy herbat Teekanne, czyli starannie dobrane kompozycje herbacianych specjalności, doskonała propozycja dla miłośników herbaty lub pomysł na prezent na każdą okazję. Zestaw Green & White Collection to kolekcja aromatyzowanych herbatek owocowych oraz herbat zielonych i białych. W kolekcjach World of Fruits Collection oraz Magic Winter znalazły się aromatyzowane herbatki owocowe. Zestaw Love Collection zawiera trzy popularne pełne ciepła herbatki owocowe Teekanne –  Love, Passion i Hot Love.

Wysokiej jakości herbaty Teekanne dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.