Aktualności

Nowe możliwości dla biznesu – platforma B2B ABE Dystrybucja

Platforma B2B to nowoczesny sposób prowadzenia biznesu. ABE Dystrybucja wprowadza nowe rozwiązanie e-commerce dla klientów biznesowych, które pozwoli usprawnić proces realizacji zamówień.

Prowadzisz sklep ze zdrową żywnością i szukasz szybkich dostaw produktów specjalistycznych i ekologicznych marek Symbio, Dary Natury, Bio Life, Bezgluten, Incola, BeRaw, Prosoya, Radix, Intenson, Granex, Primavika i innych znanych producentów? Planujesz hurtowe zamówienia produktów Dan Cake, Sante, Rolnik, Monini, Diamant, Kotanyi, Develey, Mamut, Prospona, Dilmah, Ahmad Tea, Look Food i TaoTao? Platforma B2B ABE Dystrybucja to miejsce, w którym można znaleźć i komfortowo zamówić produkty z szerokiej oferty hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Platforma B2B powstała z myślą o klientach hurtowych z całej Polski.

Platforma B2B ABE Dystrybucja skierowana jest do klientów biznesowych, którzy chcą szybko i wygodnie dokonywać zamówień produktów dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Automatyzacja procesów związanych z zamówieniami usprawni realizację zleceń, a przedsiębiorcy, którzy skorzystają z platformy B2B, mogą liczyć również na inne korzyści.

Platforma B2B – zamówienia przez całą dobę, cały tydzień

Dostęp do platformy B2B oznacza, że klient może złożyć zamówienie w dowolnym, dogodnym dla siebie czasie. Z platformy B2B Mogą Państwo korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, uzupełniając swoje zamówienia w dogodnym momencie. Przedsiębiorca w swoim panelu klienta ma dostęp do informacji na temat zamówień oraz płatności, dzięki czemu może je na bieżąco monitorować. Klienci docenią z pewności indywidualne podejście, które zapewnia platforma B2B ABE Dystrybucja. Przypisanie do konta klienta rabatów i grup cenowych daje możliwość wyboru najlepszej dostępnej oferty.

Na platformie B2B można znaleźć artykuły z asortymentu hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – produkty ekologiczne, zioła, herbaty, kuchnie świata, kosmetyki naturalne, produkty bezglutenowe, wegańskie, bez cukru, bez laktozy, suplementy, naturalne środki czystości oraz wiele innych produktów popularnych marek, takich jak między innymi Ahmad Tea, BeRaw, Bio Life, Bezgluten, Dan Cake, Dary Natury, Develey, Diamant, Dilmah, Granex, Incola, Intenson, Kotanyi, Look Food, Mamut, Monini, Sante, Symbio, Primavika, Prosoya, Prospona, Radix, Rolnik i TaoTao. Hurtownia ABE Dystrybucja wprowadza także do oferty kolejne nowości, które są odpowiedzią na zmieniające się trendy oraz potrzeby klientów biznesowych i indywidualnych.

Jeśli chcą Państwo uzyskać dostęp do naszej wygodnej platformy zakupowej B2B, prosimy o kontakt. Rejestracja na platformie B2B nie jest zobowiązująca.

Dla klientów platformy B2B ABE Dystrybucja przygotowaliśmy promocję na start – bezpłatna dostawa dla zamówień o wartości powyżej 50 złotych.

Wiadomości można wysyłać na adres mailowy: to:b2b@abedystrybucja.eu”>b2b@abedystrybucja.eu

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 881 544 544. 

Dodaj komentarz