Aktualności

Świąteczne propozycje ABE Dystrybucja

Zbliża się grudzień, a więc czas na paczki świąteczne i prezenty. Bożonarodzeniowe propozycje hurtowni ABE Dystrybucja doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie paczek dla pracowników, upominki dla partnerów biznesowych i nie tylko.

Dawanie mikołajkowych i świątecznych prezentów ma długie tradycje. To najlepszy sposób, aby okazać drugiej osobie sympatię i troskę. W bożonarodzeniową atmosferę doskonale wpisują się produkty w opakowaniach ozdobionych świątecznymi motywami, które pojawiły się w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dobrej jakości herbata to miły i uniwersalny upominek. Herbaty zapakowane w eleganckie puszki mają szczególnie odświętny charakter. Do dostępnych przez cały rok puszek z herbatą Akbar, Ahmad i Twinings dołączyły produkty ze specjalnej, świątecznej edycji. Czarne herbaty Ahmad można kupić w puszkach w kształcie bombek i choinki oraz świątecznych pudełkach. Oryginalną propozycją jest puszka z czarną herbatą Ahmad w dekoracyjnej puszce, która jest pozytywką wygrywającą bożonarodzeniowe melodie.

W paczkach świątecznych bardzo chętnie widziane są też słodycze. Warte uwagi są orzechy i owoce w czekoladzie firmy Eurohansa, dostępne jako marki Tercetto i Eurohansa. Bakalie w czekoladzie dostępne są w tubach, foliowych opakowaniach oraz pudełkach. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Eurohansa proponuje produkty w specjalnej, świątecznej szacie graficznej, doskonałe jako słodki dodatek do paczek świątecznych. Nowością wśród artykułów Eurohansa są Śliwy w czekoladzie – oryginalny i elegancki słodki upominek.

Jakie inne produkty sprawdzą się jako prezent i mogą znaleźć się w paczkach świątecznych? Dobrym wyborem są wysokiej jakości miody różnych gatunków oraz przetwory owocowe w szklanych słoikach, które dostępne są w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Hurtownia ABE Dystrybucja proponuje także szeroki wybór herbat czarnych, ziołowych, owocowych, zielonych, w tym także produktów ekologicznych, oraz doskonałej jakości słodycze ze szwajcarskiej czekolady marki Toblerone i Loacker. W asortymencie hurtowni ABE Dystrybucja nie zabrakło także słodyczy bez cukru, na przykład marek Bartfan i BiaMar, oraz słodyczy bez glutenu marek Bezgluten i Incola.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty świątecznych produktów hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie!

Dodaj komentarz