Aktualności

OneDayMore – jeszcze więcej zdrowia i smaku

Musli OneDayMore pojawiły się w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. OneDayMore to marka funkcjonalnych musli, ze zdrowym i naturalnym składem, a także przekąsek Snacks! na bazie chrupiących orzechów i słodkich owoców.

Produkty OneDayMore powstają z naturalnych składników, którym zawdzięczają swój smak i wyjątkowe właściwości. Sekretem musli OneDayMore są oryginalne receptury, wśród których każdy znajdzie produkt dla siebie. Oferta musli OneDayMore to kilkanaście różnorodnych kompozycji. Podstawą produktów są wysokiej jakości, chrupiące składniki zbożowe, wśród których znajdziemy dobrze znane zboża, takie jak owies, orkisz, jęczmień, pszenica, gryka i proso, a także zboża mniej popularne, ale pełne dobrych wartości odżywczych – między innymi amarantus lub komosa ryżowa.

Swój charakter musli OneDayMore zawdzięczają dodatkom. Suszone i liofilizowane owoce, orzechy, nasiona oraz nieoczywiste, oryginalne składniki, na przykład inulina lub pyłek kwiatowy, decydują o wyjątkowości produktów tej marki. Musli OneDayMore maja czytelny, prosty skład, bez białego cukru, syropów, słodzików oraz sztucznych aromatów i wzmacniaczy.

Marka OneDayMore stawia na różnorodność! Każdy produkt powstał z myślą o wyjątkowych potrzebach. Wśród propozycji hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie znajdziemy więc musli Kobiece, Męskie i Dzieci, a także produkty Superfoods, Sylwetkowe, Detox, Aktywnych, Balans, Codziennie, Crunchy, Delikatne, Od Serca i Sportowców. Smaki musli OneDayMore można mieszać i wymieniać, dzięki czemu nieprędko się znudzą. Wiele z produktów jest odpowiednich także dla osób na diecie bezglutenowej oraz wegańskiej. Musli OneDayMore można kupić w poręcznych tubach albo w kubeczku – to porcja idealna na raz.

Ofertę OneDayMore uzupełniają przekąski Snacks! W małych kubeczkach producent zmieścił prawdziwe bogactwo naturalnych i zdrowych składników – połączenie orzechów, owoców i innych smacznych dodatków dodaje energii i poprawia samopoczucie.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naturalnych musli i przekąsek OneDayMore dostępnych  w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie!

Dodaj komentarz