Aktualności

Perugina – słodkie pozdrowienia z Perugii

Czekolada o niepowtarzalnym smaku, owoc tradycji i pasji – włoska marka Perugina od ponad wieku w kreatywny sposób rozwija dziedzictwo, oparte na jakości i autentycznym smaku.

Receptura czekolad Perugina oparta jest na przepisie Luizy Spagnoli, włoskiej sklepikarki, w której głowie zrodził się pomysł na połączenie czekolady i orzechów laskowych. Z wysokiej jakości kakao powstały słodkości, które zdobyły sobie status czekoladowej ikony włoskiego smaku. Historia Luizy Spagnoli do dzisiaj jest dla firmy Perugina źródłem inspiracji. Perugina kontynuuje bogate tradycje i nieustannie poszukuje nowych smaków, które będą niosły jeszcze więcej czekoladowej przyjemności.

Wyjątkowe słodycze włoskiej marki Perugina dostępne są już w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Wybór czekolad i pralin Perugina to propozycja dla miłośników wysokiej jakości słodyczy, doskonały pomysł na deser albo słodki upominek na różne okazje. W hurtowni ABE Dystrybucja pojawiły się trzy rodzaje wykwintnej czekolady – Czekolada ciemna z granulkami kawowymi, Czekolada ciemna z granulkami pomarańczowymi oraz Czekolada mleczna z granulkami cappucino. Tabliczki Perugina to kompozycja wyrafinowanej czekolady ze smakowymi dodatkami, które przekładają się na jej unikalny charakter.

Czekoladki Baci, czyli słynne „całuski” z Perugii uznawane są za arcydzieło wśród włoskich słodyczy. Orzech laskowy, otulony orzechowym nadzieniem, oblany wyśmienitą czekoladą to prosta, ale pyszna kompozycja, z której słynie marka Perugina. Do każdej trufli dołączony jest romantyczny cytat. Praliny w mlecznej czekoladzie Latte oraz Praliny w gorzkiej czekoladzie Classico zapakowane są w niewielkie tuby lub większe opakowania. Czekoladki Baci to sposób, aby sprawić radość kochanej osobie albo zafundować sobie chwilę przyjemności!

Poznaj produkty marki Perugina – owoc włoskiej pasji do smaku i jakości. Sprawdź wybór czekolad i pralin w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja i zamawiaj na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz