Aktualności

Smacznie i wege z Vega Up

Weganizm to więcej niż moda, to styl życia, dzięki któremu możemy być zdrowsi i cieszyć się lepszym samopoczuciem każdego dnia – przekonuje firma VegaUp.

Vega Up to marka produktów roślinnych, które mają być nie tylko smaczne i pożywne. Wysokiej jakości roślinne produkty bez glukozy i laktozy powstają ze starannie dobranych warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion, dzięki czemu dostarczają cennych substancji odżywczych oraz minerałów i są wartościowym uzupełnieniem diety, nie tylko wegańskiej.

VegaUp w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy wybór znakomitych past na bazie roślinnych składników marki Vega Up. Roślinne pasty są świetnym dodatkiem do pieczywa, sprawdzą się też jako dodatek do warzyw i słonych przekąsek.

Hummus to klasyczna pasta na bazie ciecierzycy i pasty sezamowej tahini. W ofercie hurtowni ABE Dystrybucja znalazły się trzy nowe produkty Vega Up – hummus tradycyjny, hummus z suszonymi pomidorami oraz hummus z wędzoną papryką i marchwią. Kolejna propozycja to wegańskie pasztety z ciecierzycy – pasztet wegański z pieczonymi warzywami oraz pomidorowy pasztet wegański. Ofertę uzupełniają dwa oryginalne produkty Vega Up – pasta z pieczonych batatów oraz smalczyk wegański z jabłkami.

Smaczne, roślinne, wartościowe produkty marki Vega Up – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.