Aktualności

Primo Gusto – najlepszy włoski smak

Podstawą tak lubianej przez Polaków kuchni włoskiej są proste, ale wysokiej jakości produkty. Primo Gusto po włoski znaczy „pierwszy smak” – produkty tej marki to kulinarny bilet do słonecznych krain rejonu Morza Śródziemnego.

Kuchnia śródziemnomorska jest uznawana za jedną z najzdrowszych na świecie. Oprócz tego, że zdrowa, kuchnia śródziemnomorska jest pełna smaków i aromatów. Dobrej jakości makarony, sosy stworzone z dojrzewających we włoskim słońcu pomidorów, greckie oliwki i oliwy – to prosty sposób na śródziemnomorską ucztę!

Primo Gusto w ABE Dystrybucja

Produkty z Grecji i Włoch marki Primo Gusto powstają ze starannie dobranych surowców, według sprawdzonych metod produkcji, które gwarantują ich jakość i bezpieczeństwo. Wyroby Primo Gusto mają wysoką wartość odżywczą, a co najważniejsze – wyróżniają się smakiem, który docenią miłośnicy kuchni śródziemnomorskiej. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy szeroki wybór produktów Primo Gusto – włoskich makaronów, sosów i innych przetworów pomidorowych, greckie, wysokiej jakości oliwy i oliwki, a także oryginalne przekąski oraz włoskie mąki do chleba, makaronu i pizzy. Na półce wyróżnia je oryginalny design, który kojarzy się z Grecją i Włochami.

Makarony stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych smakoszach – to wyjątkowa propozycja Primo Gusto, dostępna w hurtowni ABE Dystrybucja. Włoskie makarony z pszenicy durum w kształcie bohaterów ulubionych, dziecięcych bajek – Psi Patrol, Minionki Peppa Pig i SpongeBob oraz pasta Kids Football z motywami piłkarskimi – to sposób, by posiłek stał się dobrą zabawą!

Włoskie tortellini w ABE Dystrybucja

Tortellini to tradycyjne, włoskie pierożki z nadzieniem. Są podawane z różnego rodzaju sosami lub są składnikiem pożywnych sałatek z warzywami. Nowości Primo Gusto w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to dwa rodzaje włoskich tortellini – z mięsem oraz z serem. Tortellini Primo Gusto powstają z ciasta makaronowego z mąki z pszenicy durum oraz jaj i są wypełnione bogatym nadzieniem. Nowe produkty uzupełniły ofertę włoskich pierożków już dostępnych w hurtowni ABE Dystrybucja, czyli tortellini z grzybami i trzykolorowe tortellini z szynką.

to/183″ data-type=”URL” data-id=”https://chili24.pl/pl/producer/Primo-Gusto/183″ target=”_blank”>Włoskie i greckie smaki od Primo Gusto dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.