Aktualności

Włoskie smaki z Arrighi i De Cecco

Dobry makaron są podstawą włoskiej kuchni – proste przepisy i wysokiej jakości produkty to przepis na kulinarną podróż do Włoch, kraju, który słynnie z pasji do dobrego jedzenia.

Arrighi i De Cecco to dwie włoskie marki, które powinien znać każdy miłośnik dobrej kuchni. Marka Arrighi to przede wszystkim makarony – z twardej pszenicy durum, która doskonale nadaje się do produkcji past. Makarony Arrighi mają znakomity smak i mogą być podstawą wielu dań – dostępne są w różnych kształtach. Ich dopełnieniem są gotowe sosy pomidorowe Arrighi, inspirowane włoską kuchnią.

Semolina, czyli mąka durum, z której powstają makarony De Cecco, pochodzi z własnych młynów. Świeża mąka i tradycyjny proces suszenia makaronu sprawiają, że makaron De Cecco jest smaczny, odżywczy i zachowuje apetyczny kolor również po ugotowaniu. Powstają przy użyciu form z brązu, dzięki czemu mają chropowatą powierzchnię, która bardzo dobrze łączy się z sosami. De Cecco to także pomidorowe przetwory, które pozwolą wyczarować w domowej kuchni prawdziwie włoską ucztę.

Arrighi i De Cecco – włoskie produkty w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja miłośnicy włoskiej kuchni i smacznego jedzenia znajdą duży wybór wysokiej jakości produktów marek Arrighi i De Cecco. Wyroby Arrighi dostępne w hurtowni ABE Dystrybucja to makarony z pszenicy durum i pełnoziarniste, pierożki tortellini oraz makarony bezglutenowe, w różnych kształtach, a także sosy pomidorowe, czyli sposób na prosty i szybki posiłek. W asortymencie produktów De Cecco znalazły się wyśmienite makarony oraz przetwory pomidorowe – pomidory w puszce i przeciery pomidorowe, które przydadzą się w każdej kuchni.

Nowości Arrighi i De Cecco w hurtowni ABE Dystrybucja

W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się nowe, warte uwagi makarony marek Arrighi oraz De Cecco. Nowe makarony Arrighi to pasty z serii Formy regionalne – wysokiej jakości makarony ze starannie dobranych składników, wytwarzane tradycyjnymi metodami. W hurtowni ABE Dystrybucja proponujemy pięć rodzajów drobnych makaronów w kształtach charakterystycznych dla różnych regionów Włoch – cavatelli, strascinati, strozzapreti, trofie i orecchiette. Makarony Arrighi z linii Formy regionalne mają oryginalne kształty – są doskonałym składnikiem różnych potraw i nawet proste danie zamienią w smaczny, elegancki posiłek.

Wśród nowości De Cecco hurtowni ABE Dystrybucja znalazły się duże rurki bombardoni rigati, długe wstążki z falowanymi krawędziami mafaldine oraz klasyczne, włoskie kluski ziemniaczane gnocchi.

Wysokiej jakości makarony i inne produkty we włoskim stylu marek Arrighi i De Cecco – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.