Aktualności

Wina Carl Jung – przyjemność bez procentów

Wina bezalkoholowe zdobywają coraz większą popularność. Dobre wino bez alkoholu to świetny wybór na wiele okazji!

Carl Jung to niemiecka winnica, która powstała w Rüdesheim nad Renem w 1868 roku. Od 1908 roku winnica zajmuje się produkcją win bezalkoholowych, win o obniżonej zawartości alkoholu oraz win musujących. Wina Carl Jung są wytwarzane tak jak tradycyjne wina. Dzięki specjalnej, opatentowanej metodzie dealkoholizacji (procesie ekstrakcji próżniowej) zawartość alkoholu spada niemal do 0%, jedna trunek zachowuje wyjątkowy smak i aromat. Wina bezalkoholowe Carl Jung są znane na całym świecie.

Wina bezalkoholowe Carl Jung to świetna alternatywa dla napojów alkoholowych między innymi dla kierowców, chorych na nadciśnienie i cukrzycę oraz sportowców i osób na diecie – wino bez alkoholu ma dużo mniej kalorii niż alkoholowy odpowiednik.

Wina bezalkoholowe Carl Jung w hurtowni ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępny jest wybór win bezalkoholowych Carl Jung. Butelki wyróżniają się pięknymi etykietami. Kilka rodzajów win można dopasować do różnych okazji i gustów.

  • Wino bezalkoholowe różowe półwytrawne Selection Rose – apertif, do tłustych ryb, białego mięsa, tapas i sałatek z majonezem.
  • Wino bezalkoholowe białe półwytrawne Riesling Feinharb – do sałatek, białych mięs i ryb.
  • Wino bezalkoholowe czerwone półwytrawne Cabernet Sauvignon – do serów i grillowanego mięsa.
  • Wino bezalkoholowe białe półwytrawne Chardonnay Bio&Vegan ekologiczne – do białego mięsa, ryb oraz dań kuchni azjatyckiej.
  • Wino bezalkoholowe czerwone półwytrawne Merlot Bio&Vegan ekologiczne – do serów wędlini i czerwonego mięsa
  • Wino bezalkoholowe musujące słomkowe półwytrawne Blanc de Blanc Chardonnay – bezalkoholowa alternatywa dla klasycznego szampana, apertif, do deserów i przekąsek.
  • Wino bezalkoholowe musujące słomkowe półsłodkie Sparkling with Peach Aroma – świeże cuvée rafinowane naturalnym aromatem brzoskwiniowym z odmian Airen z Hiszpanii oraz Riesling i Rivaner z Niemiec, apertif, do deserów i przekąsek.
  • Wino bezalkoholowe musujące białe półwytrawne Mousseux – apertif, do deserów.
  • Wino bezalkoholowe musujące białe półwytrawne Bio Mousseux ekologiczne – apertif, do deserów.

Wina bezalkoholowe Carl Jung to świetna propozycja dla osób, które nie chcą lub nie mogą pić alkoholu. Świetnie sprawdzą się również jako elegancki prezent.

Bezalkoholowe wina z niemieckiej winnicy Carl Jung – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B w sklepie detalicznym Chili24.