Aktualności

Yerba Mate – więcej naturalnej energii!

Yerba Mate zdobywa coraz większą popularność. Napar z liści i gałązek ostrokrzewu paragwajskiego to świetna alternatywa dla kawy, herbaty oraz innych napojów.

Yerba Mate pobudza jak kawa i orzeźwia jak herbata. Jest bogatym źródłem witaminy A, witamin z grupy B, witaminy C i E oraz składników mineralnych, takich jak potas, magnez, cynk, fosfor, krzem, miedź, mangan i chrom. Yerba Mate zwiera również kwas chlorogenowy – dzięki niemu napar z ostrokrzewu paragwajskiego ma działanie antyoksydacyjne i wspiera organizm w walce z wolnymi rodnikami. Yerba Mate słynie przede wszystkim z zawartości kofeiny o przedłużonym działaniu. Picie Yerba Mate pozwala zachować energię i witalność na dłuższy czas. Poprawia koncentrację, co jest szczególnie ważne dla osób, które pracują umysłowo. Yerba Mate to dobra alternatywa dla kawy – pobudza podobnie jak mała czarna, ale nie wypłukuje z organizmu wartościowych substancji. Wprost przeciwnie, jest ich źródłem!

To nie koniec zalet Yerba Mate. Napar z ostrokrzewu paragwajskiego ma właściwości wspomagające odchudzanie oraz naturalne oczyszczenie organizmu – przyśpiesza trawienie, opóźnia wchłanianie tłuszczu oraz wspiera usuwanie wody z organizmu.

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie rozszerzyła swoją ofertę o wysokiej jakości Yerba Mate – produkty znanych na świecie marek, cenione przez znawców oraz początkujących amatorów.

Marka Amanda pochodzi z Argentyny. Amanda to klasyczna Yerba Mate o harmonijnym smaku i delikatnym aromacie. Produkty Amanda to dobry wybór dla osób, które zaczynają przygodę z Yerba Mate. Yerba Mate kolejnej argentyńskiej marki, czyli CBS’E, to wyjątkowe połączenie mocy ostrokrzewy paragwajskiego z ciekawymi dodatkami. Sprawiają one, że Yerba Mate CBS’E wyróżnia się smakiem. Jej oryginalny charakter doceniają początkujący i zaawansowani mateiści. Yerba Mate marki Rosamonte jest nazywana przez wielu „królową Yerba Mate”. To najsłynniejszy i najbardziej ceniony w Argentynie gatunek, który wyróżnia się bogatym smakiem oraz zapachem, w którym można wyczuć delikatne nuty drzewa różanego. Yerba Mate Rosamonte docenią przede wszystkim znawcy. Dobrą opinią wśród mateistów cieszy się także Yerba Mate Cruz de Malta. Drobno cięte listki i gałązki ostrokrzewu paragwajskiego dają napar o intensywnym smaku i głębokim aromacie. To Yerba Mate w najlepszym wydaniu. Yerba Mate Pajarito pochodzi z Paragwaju, czyli ojczyzny ostrokrzewu paragwajskiego. Wysokiej jakości Yerba Mate powstaje ze starannie wyselekcjonowanych listków ostrokrzewu paragwajskiego. Wśród propozycji marki Pajarito każdy wielbiciel Yerba Mate znajdzie coś dla siebie.

Nie wszyscy mogą lub lubią pić kawę. Dla takich osób doskonałą propozycją jest Yerba Mate. Znane marki Yerba Mate – Amanda, CBS’E, Pajarito, Rosamonte i Cruz de Malta – można znaleźć w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Zapraszamy do sprawdzenia  wyboru Yerba Mate w naszej hurtowni.

Dodaj komentarz